طراحی سایت اصفهان املاک

طراحی سایت املاک

طراحی سایت املاک شما با امکانات متناسب با نیازهای بنگاه های املاک را به راحتی در اختیار شما قرار می دهد، به طوریکه می توانید بدون داشتن دانش فنی در زمینه طراحی سایت، اطلاعات املاک موجود خود را در سایت ثبت و مدیریت نمائید.
مطمئنا داشتن یک وب سایت در زمینه خرید و فروش ملک و زمین باعث خواهد شد افراد و صاحبان مشاغل دیگر شما را بهتر بشناسند و از این فرصت میتوانید نهایت استفاده را نمایید. شاید این اصطلاح دلالی علمی را شنیده باشید. این اصطلاح به این معنا میباشد که در قبال پیدا کردن مشتری و متصل کردن خریدار و فروشنده میتوانید پورسانت خوبی را از این راه به دست بیاورید حتی بدون اینکه دارای جای فیزیکی برای این کار داشته باشید.

میتوانید در این وب سایت ملک و املاک از هر نوع با ارائه گروه بندیهای مستقل و روشن و شفاف کاربران را راهنمایی نمایید تا ملک خود را به راحتی پیدا نمایند یا بدون هیچگونه دردسری و راحت برای فروش در معرض دید دیگران قرار دهند. ما به مشتریان خود توصیه میکنیم در وب سایت خود حتما هر دو بخش خرید و فروش را داشته باشند تا تمام کاربران بتوانند از سرویس وب سایت شما بهره مند گردند.
مجموعه آذین وب تجربه فراوانی در طراحی سایت اصفهان مربوط به صنف املاک و مستغلات دارند بطوریکه در حال حاضر پروژه وب سایت املاک به آدرس  http://melker.ir در حال حاضر مشغول به دادن سرویس به بازدید کنندگانش میباشد و روزانه هزاران بازدید کننده در حال بازدید از این وب سایت هستند.

طراحی این سایت و سایت هایی از این دست باید دارای ظاهر جذاب و منحصر به فردی باشد تا کاربران بتوانند ساعتها در این وب سایت مشغول به گشت و گزار باشند. البته وجود بخش بنگاه های معاملات املاک هم میتواند به عنوان یک بخش ویژه در وب سایت املاک شما وجود داشته باشد. بطوریکه با اوج گرفتن سایت شما و هجوم کاربران برای بازدید وب سایت شما, بنگاه های معاملات املاک خواستار قرار دادن پروفایل املاک به صورت آنلاین در سایت شما خواهند شد. حتی می توانید هزینه اشتراک سالانه از بنگاه های املاک دیگر گرفت و یک سایت کامل با آدرس دلخواه آن املاک بدون هیچ تبلیغی از سایت اصلی شما در اختیار آن املاکی قرار دهید و یا بدون پرداخت هزینه با زیر دامنه سایت اصلی به آن بنگاه املاک سایت درست کنید برای مثال http://ali.melker.ir
علاوه بر همه اینها میتوانید با گرفتن تبلیغات بنری بزرگ با تعرفه بندی های مختلف درآمد خود را در سایت افزایش دهید. کاربران و صاحبان کسب و کارها دوست دارند تا در سایت پربازدید شما به خوبی دیده شوند, بنابراین برای این کار پول بیشتری را در مقایسه با سایر رقبای خود خرج مینمایند. هم اکنون با کمی جستجو در فضای مجازی و دیدن چند وب سایت متوجه خواهید شد که وجود چنین تبلیغاتی در وب سایت ها میتواند باعث جاری شدن یک خون تازه به لحاظ درآمدی در قلب وب سایت مربوطه گردد.

طراحی سایت املاک

معمولا در وب سایت های املاک و مستغلات که وب سایت http://melker.ir یکی از نمونه های آن میباشد میتوانیم چنین سرویس ها و خدماتی را ارائه نماییم که عبارتند از:

  • فروش سایت به دیگر بنگاه های املاکی
  • فروش نمایندگی به دیگر استان ها (می توانید نماینده تعریف کنید و برای فروش سایت و آگهی آن نماینده کسب درآمد کند و سیستم به صورت خودکار کمیسون را حساب کند)
  • سیستم حسابداری کامل
  • درگاه پرداخت آنلاین
  • طراحی سایت بخش  نمایش محدوده نمایش املاک در نقشه
  • طراحی سایت بخش تفکیک املاک بر اساس خرید و فروش – رهن و اجاره . مشارکت و …
  • طراحی سایت بخش معرفی ملک های در جهت فروش ویژه
  • طراحی سایت بخش  معرفی ملک های جدید
  • طراحی سایت بخش ثبت چند تصویر برای هر ملک
  • طراحی سایت بخش  درج اخبار مربوط به ملک و مسکن

برخی از نمونه کارها طراحی سایت اصفهان املاک

همچنین چنانچه سوالی در هر زمینه داشتید میتوانید با اطلاعات تماسی که در صفحه تماس با ما می باشد تماس حاصل نموده.

بنابراین فرصت از دست رفته برای نداشتن یک وب سایت عالی را جبران نمایید یا اگر سایت شما مناسب و کاربردی نیست از طریق صفحه پیش فاکتور مراحل اولیه و مقدماتی برای را آغاز نمایید. تیم تخصصی آذین وب این تعهد را به شما مشتری گرامی میدهد تا با بالاترین کیفیت و به کارگیری از جدیدترین تکنولوژیها طراحی سایت املاک را طراحی نماید.

نویسنده مطلب
علی پامناری

دیدگاه کاربران

این وب سایت متعلق است به آذین وب (طراحی سایت در اصفهان) و تمامی حقوق آن محفوظ است.

طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب پیگرد قانونی دارد.