طراحی سایت ارزان قیمت – طراحی وب سایت ارزان

طراحی سایتچرا آذین وب ؟ حتما بخوانید

چرا مرکز طراحی سایت آذین وب مناسب ترین انتخاب برای طراحی وب سایتهای شماست ؟

1 : طراحی وب سایت یک حرفه کاملا تخصصی می باشد و اگر طراحی سایت خود را به افراد غیر متخصص بسپارید هزینه و وقت خود را هدر داده اید . چون وب سایت های غیر حرفه ای علاوه بر اینکه بازدیدی برای سایت شما کسب نمی کنند باعث کاهش اعتبار شما نیز خواهند شد . مرکز طراحی وب سایت آذین وب با سالها تجربه و تیم متخصص کیفیت وب سایت های شما را تضمین می نماید .

2 : مرکز طراحی وب سایت آذین وب دارای تعداد بسیار زیادی نمونه کار در سراسر ایران و خارج از کشور می باشد . برای مشاهده نمونه کارها می توانید به صفحه ی نمونه کارها مراجعه نمایید .

3 : تعرفه های مرکز طراحی وب سایت آذین وب یک پنجم الی یک دهم تعرفه های سایر مراکز طراحی سایت است . تعداد سفارشات بالا و تجربه ی مرکز طراحی سایت آذین وب موجب گردیده تا با کاهش هزینه  و افزایش کیفیت خدماتی ارزنده به مشتریان ارائه دهد و موجب افزایش تعداد مشتریان خود شود .

4 : شرکت آذین وب فعالیتهای خود را مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک انجام می دهد . این مرکز بر خلاف سایر مراکز که توسط اشخاص اداره می شوند و معتبر نیستند یک شرکت کاملا معتبر با نام شرکت آذین اندیشه جهان به شماره ثبت 15072 می باشد . وب سایت ما در سایت ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران ثبت گردیده است و در طی سالهای اخیر تلاش زیادی در کسب اعتبار و اعتماد سازی در محیط وب نموده است .

همچنین در جهت افزایش اعتماد سازی و آسودگی خیال مشتریان هزینه طراحی پس از پایان کار و تحویل وب سایت دریافت می گردد و در ابتدای کار فقط وجه کمی بابت تایید سفارش و اطمینان از قطعی بودن سفارش اخذ می شود

5 : تفاوت ما با سایر مراکزی که شعار آنها ارزان بودن قیمت میباشد در این است که اکثر این مراکز بسته هایی را برای شما آماده می کنند و آن را با هزینه ی نسبتا کمی به شما می فروشند و شما حق انتخابی در طرح و قالب و امکانات و سایر موارد دیگر سایت خود نخواهید داشت . اما مرکز طراحی وب سایت آذین وب سایت درخواستی شما که کاملا از نظر قالب و گرافیک و امکانات و … طبق درخواست شماست را با هزینه ای حتی کمتر از این مراکز طراحی می نماید و این وجه تمایز مرکز طراحی وب سایت آذین وب با سایر مراکز است.

دیدگاه کاربران

این وب سایت متعلق است به آذین وب (طراحی سایت در اصفهان) و تمامی حقوق آن محفوظ است.

طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب پیگرد قانونی دارد.